siła smaku

Muzyczna podróż w czasie i przestrzeni!

0

Dzisiaj chciałabym zaprosić Was (a raczej wasze dzieciaki) na niesamowite warsztaty!! Sama żałuję, że nie łapie się już w przedział wiekowy, ale może uda mi się coś podpatrzeć z boku! :)

Warsztaty w bajkowy sposób przedstawią dzieciakom kulturę i tradycję z różnych stron świata. Zapowiada się szalenie ciekawie, bo już pierwszy temat warsztatów "O królu Arturze i rycerzach okrągłego stołu- muzyka wysp brytyjskich" brzmi bardzo interesująco! Warsztaty poprowadzą dwie artystki: Jolanta Kossakowska i Zofia Kolbe- Wojdyr. Jeśli wasze dzieci, dzieci sąsiadów albo każde inne, znane wam maluchy interesują się muzyką- nie może ich tam zabraknąć! Jeśli jeszcze się nie interesują- myślę, że po warsztatach zaczną :) Warsztaty będą odbywały się raz w miesiącu, ale więcej informacji znajdziecie tu!! Koszt warsztatów to 25 zł za spotkanie!

W tym czasie rodzice mogą również miło spędzić czas przy pysznych drinkach bezalkoholowych lub takich z % :). Naprawdę serdecznie wam polecam!

Local Coffe
al. Komisji Edukacji Narodowej 47 lok. U9
(przy stacji metra Natolin)
02-797 Warszawa
facebook.com/localnie

ps. u mnie końca przeprowadzki nie widać, więc nadal niczym szczególnym się nie żywię :) ale już niedługo! trzymajcie kciuki, żeby mi się wreszcie udało!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Drukuj

Wydrukuj Przepis

Obserwatorzy